top of page

משתתפים ממליצים

לאטושלר.png

רן שחם וחן אלטושלר

מנכ"ל, ראש מחלקת מחקר

הקורס שעברנו עם רועי הוא קורס חובה לכל ארגון או חברה שרוצה להוביל ולהיות ראשונה בתחומה. רועי עזר להבין שלכל ארגון היום חייבת להיות אסטרטגיית דאטה וגם נתן לנו כלים לדבר בגובה העינים עם מפתחים ו data scientists

ירדן פלד

Co-Founder

העולם מתקדם בקצב מהיר, בתחום העסקי, בתחום הטכנולוגי, אבל יש קבוע אחד- דאטה. והיום יותר מתמיד, לניהול והבנת הדאטה ישנה חשיבות קריטית להצלחה עסקית, בכל עסק. השתתפותי בקורס צמיחה עסקית מכוונת דאטה הנחילה לי בפעם הראשונה את ההבנה והמשמעות של ארגון וניהול דאטה, וכיצד הוא משפיע על החלטות עסקיות של החברות הגדולות בעולם כגון netflix, waze, amazon  ועוד. בדומה לדאטה- שחייב להיות איכותי, נקי ומגוון, כך גם היה הקורס. איכותי, מגוון במרצים וחברות ושלל תרגילים use cases. ממליץ בחום. 

748845-ci-connected-insurance-3125x1875.
מיטרוניקס.JPG

שרון גולדנברג

CRO

הקורס מצליח לפשט את עולם הדאטה באופן בו אתה מבין טוב יותר "מה לשאול", כיצד לחשוב מנקודת המבט של הדאטה וכיצד להשתמש בדאטה כחלק מהסיפור של העסק. הקורס שומר אותך דרוך תמידית, ומשלב באופן מאוזן בין תיאוריה המועברת באופן פשוט ומעניין, הרצאות אורח על מימוש פרקטי של עולם התוכן ותרגול מעשי בקבוצות עבודה. השילוב של השלושה מייצר עניין תמידי לאורך הקורס.

איילת מושלי

מנהלת דאטה ופיתוח עסקי ערוץ eCommerce

אין לי שום דבר מלבד שבחים בכל הנוגע לקורס, במיוחד בתקופה המאתגרת בה הוא נערך והמעבר מלימודים פרונטליים ללימודים אונליין.

הנושאים שנגענו בהם היו מרתקים וישימים וכללו שיח פתוח ותובנות שניתן להכיל בעבודה השוטפת ללא קשר לתחום העיסוק.

התוכן הועבר בצורה אינטליגנטית, מאתגרת  ומרתקת  שהדגישה את חשיבות  הדאטה analysis בארגון וסיפק כלים אפקטיביים לרתימת הארגון להיות מונחה דאטה אבל גם נגע בפרקטיקה של חשיבות התהליך האנליטי, בעבודה הכרוכה בניקוי הדאטה, יצירת נתונים אפקטיביים והגישה אליהם

הקורס מייצר בסיס חזק בתחומים התומכים בדאטה ובחשיבותו לארגון  ומסייע לפתח מיומנויות ונקודת מבט התורמים לפרודוקטיבית ולהפיכת המשתתף לנכס יקר ערך יותר בארגון

wsi-imageoptim-1-7.jpg
Capture.JPG

חיים אוחיון

Founder

קורס מצויין שמחבר בין העולם האקדמי לעולם המעשי.
תחום ה-DATA הוא עולם ענק ויש בו המון תאוריה ולא מעט רעשי רקע.

יחודיות הקורס ומסלול הלימודים הינה בכך שמביאה ברובה המוחלט פרקטיקה ליישום מיידי.

יורי כץ

שיווק, מנהל פעילות אירופה

חוויתי קורס פרקטי ואכן יישמתי מיידית דברים שנלמדו בקורס.
אנחנו בתהליך של הטמעת מערכת איסוף נתונים על פעילות אנשי המכירות וההפצה בחו"ל ובכך לאפשר לנו למשל: למדוד גודל ריאלי של גודל שוק, אפקטיביות של DIGITAL PUBLICATION ועוד. הקורס עזר לי להבין מה המשמעות של ניתוח והבנת הדאטה והשוואה למצב שבו לחברה יש מספיק דאטה ובפועל היא פועלת במידע חלקי בלבד, כמו גם הצורך לסדר ולנתח את ה-DATA. 
קורס מומלץ לכל מקבל החלטה!

מיטרוניקס.JPG
download.png

אליחי רדזינסקי

דירקטור Fibras Industriales S.A

הקורס היה מאוד פרקטי והצלחתי ליישם מיידית דברים שלמדתי בו. תוך מספר חודשים הותקנה במפעל תעשייתי מתחום הטקסטיל מערכת איסוף נתונים על פעילות אנשי אחזקה ובקרת איכות ובכך התאפשר למדוד עלות ריאלית של שעות עובד המוקדשות לכל מכונה ומוצר שנוצר. הקורס גרם לי להבין מה הוא הדאטה החסר לעומת המצב שבו חשבתי שיש מספיק דאטה אבל רק צריך לסדר אותו. 

 < להשארת פרטים

בואו נדבר

המרכז להכשרת מנהלים
טלפון: 09-9527320, 054-8942421
אימייל: ee@idc.ac.il
כתובת: המרכז הבינתחומי הרצליה, האוניברסיטה 8 הרצליה, ישראל.

bottom of page